Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
VIPRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5