Titles you rated
Penny PinchersRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
The SpiesRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Mourning GraveRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0