Titles you rated
- 유령Rated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 2.0
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
Our SeasonRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Set Me FreeRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.0