Movies
Ratings
118
SpotlightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Another Cinderella StoryRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 5.0