Titles you rated
District B13Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0