Titles you rated
ReLIFE OVARated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
King's Game - The AnimationRated ★ 4.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 5.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0