Movies
Ratings
101
Tokyo SonataRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Hot for TeacherRated ★ 0.5
The Eighth DayRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
HummingbirdRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 5.0
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0