Movies
Ratings
653
InterstellarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Big Momma's House 2Rated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 2.5
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 3.5
Bring It On AgainRated ★ 4.0
The Water HorseRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.0