Movies
Ratings
523
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.0- BoundaryRated ★ 4.5
Yourself and YoursRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Miles AheadRated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5