Movies
Ratings
451
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.5
PawnRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0