Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
- Initial D: Fifth StageRated ★ 5.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
- Initial D EXTRA STAGE 1Rated ★ 4.0
- Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5