Titles you rated
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.0
Home for RentRated ★ 3.5