Titles you rated
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Workin' MomsRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- Wentworth Season 8Rated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0