Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Colors WithinRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0