Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
MessiahRated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist: From Tokyo to BerlinRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0