Movies
Ratings
828
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
SupersonicRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5- A Dog’s CourageRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ParthenopeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 4.0
The Teachers' LoungeRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0- VirusRated ★ 3.0
I'm Still HereRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0