Titles you rated
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Penguins: Spy in the HuddleRated ★ 5.0