Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Squid and the WhaleRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 3.0- PilotRated ★ 1.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mid90sRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5