Movies
Ratings
187
The TournamentRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
UnleashedRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0