Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5