Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0