Movies
Ratings
173
Once in a SummerRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
City of AngelsRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0