Movies
Ratings
536
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 2.5