Movies
Ratings
102
The Sea InsideRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
SidewallsRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
ShortbusRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Away We GoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
The Constant GardenerRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
MudRated ★ 4.0
Broken FlowersRated ★ 3.0