Movies
Ratings
359
In TimeRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Mighty AphroditeRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0