Titles you rated
NowhereRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
NopeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0