Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Day & NightRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
IdolRated ★ 3.5
The WifeRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5