Movies
Ratings
188
The AvengersRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.5
Behind Enemy LinesRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0