Series
Ratings
24
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Signal SecialRated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0