Titles you rated
InfernoRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
OculusRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 1.0
TranscendenceRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5