Titles you rated
- The ClubhouseRated ★ 5.0
Real MenRated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Giant KillingRated ★ 3.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5
Full Metal Panic! Invisible VictoryRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0