Movies
Ratings
45
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
WunderkinderRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0