Titles you rated
I Killed My MotherRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.0
HopRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The LoraxRated ★ 4.0
Return to Never LandRated ★ 4.0
RangoRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0