Movies
Ratings
215
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.5