Series
Ratings
181
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
The Return of SupermanRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5- 5minstealer: Dad! Where Are We Going?Rated ★ 4.5
- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- 주관식당Rated ★ 3.5
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.5
Our Little Summer VacationRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 5Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0- Newlyweds Diary 2 - Oh Sang-jin & Kim So-youngRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
Newlyweds DiaryRated ★ 3.0