Titles you rated
PapermanRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
LooperRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5