Titles you rated
Red CliffRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0