Series
Ratings
18
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 0.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 0.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5