Titles you rated
The GiftRated ★ 3.5
PriestRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Deliver Us from EvilRated ★ 5.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 2.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
The CaveRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 2.0
High TensionRated ★ 2.0
RinguRated ★ 2.0
The OrphanageRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 2.0
AloneRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 2.0
Event HorizonRated ★ 3.0