Series
Ratings
193- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.0
- Precious FamilyRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 0.5
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Love & SecretRated ★ 3.0- 641 FamilyRated ★ 3.0
- Terms of EndearmentRated ★ 2.5