Titles you rated
Up in the AirRated ★ 4.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 1.5
FixedRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ListRated ★ 2.5- Winter sleepRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 1.5
6/45Rated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5