Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
Uncle SamshikRated ★ 2.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
GAMERA -Rebirth-Rated ★ 2.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0