Movies
Ratings
111
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
MarathonRated ★ 1.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5