Movies
Ratings
147
AquamarineRated ★ 5.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
Monsters vs. AliensRated ★ 5.0