Titles you rated
Cloud AtlasRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0