Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 1.0
DangalRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0