Series
Ratings
144
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.5
- Sad Love StoryRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5