Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
#IwilltellyouthetruthRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0