Movies
Ratings
41
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0