Titles you rated
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 3.5
SunshineRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 3.5
The StingRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.5
The AbyssRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0